Kalite ve güvenin tek adresi;

1993 yılında ; Ümit YILMAZ, Ferhat YILMAZ ve Turgay YILMAZ tarafından kurulmuştur.Sektörde 27 yıllık tecrübemize her geçen gün biraz daha ekleyerek müşterilerimize kusursuz hizmet ve dünya standartlarında ürünler sunmaya çalışıyoruz.Amacımız, firmamızı kalkındırmaktan ziyade sektörü kalkındırmaktır.

Sektördeki tecrübelerim ve işinde uzman ekibimiz ile ihtiyacınız olanı en iyi şekilde belirler sizlere uzun yıllar kullanabileceğiniz sistemler sunarız.

Firmamız İmalat, Satış, Montaj süreçlerinde toplam kalite yönetimi ilkesini benimsemiştir. Sektöründe hizmet, yenilik ve kalite konusunda söz sahibidir. Firmamızın ürünleri ve hizmeti bugüne kadarki müşterilerinden kabul görmüş ve takdir toplamıştır.

Her projede eşsiz ve özgün bir model 

 

Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, Müşterilerimizin ürünlerimize ve firmamıza olan güvenini sürekli kılmak, Üretim,pazarlama ve satiş aşamalarında müşteri odaklı ve etkin olmak, Kişiye özel ürünlerin tedariği ile müşterinin tercihi olmak, Sektörde bilinirliği sürekli kılmak

Misyonumuz

 

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, Müşterinin ve piyasanın beklentilerini sürekli izlemek, Üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerde kalite, hız ve güven sunmak, Çalışanlarımızın bilgi düzeyinin sürekli gelişmesini sağlamak, Çevrenin korunması bilinciyle çalışmak.

Vizyonumuz