FERİTOĞULLARI
Karşıyaka / İzmir

Giyotin ve Pergola Sistemler

Eviniz, iş yerleriniz ve projelerinize özel katlanır cam sistem modelleri ücretsiz keşif, vade farksız 6+ taksit fırsatıyla!

Şimdi İnceleyin!

Çözüm Ortaklarımız

Neden Giyotin ve Pergole sistem tercih etmeliyim?

 Şık görünümüne ek olarak mekanlarınızı istediğiniz anda istediğiniz tarza dönüştürebilirsiniz.

VGS Giyotin Sistemi

Mekanlarınızı istediğiniz anda istediğiniz tarza dönüştürebileceğiniz VGS tek camlı giyotin sitemleri, kullanışlı yapısının yanı sıra uzun yıllar dayanıklı kalacak olan yapısı ve estetik görünümü ile şık mekanlarınıza kaliteli bir görünüm kazandırın.

 
 
 
0850 420 89 29

VPS Pergola Sistemi

VPS mimari açılır-kapanır pergole ve tavan sistemleri en gelişmiş teknolojiyle üretilen ve 4 mevsim iklim koşullarında güvenle kullanabileceğiniz çözümler sunar. İster özel bahçeniz ister ticari mekanınız için size her koşulda sıcaklık, kolaylık ve estetiklik getiren özel mimari çözümler VPS’de mutlaka vardır. Krem beyaz ve gri renk seçeneği ile black-out kumaşından üretilen pergole sistemleri dış mekanların güneş ışınlarından, yağmurdan ve rüzgardan korumasını sağlarken, su geçirmez özelliği sayesinde uzun yıllar boyu kullanıma imkan tanır ve yangınlara karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Yapıya entegre biçimde tasarlanan güneş ve rüzgar sensörü, mekan ve mobilyalarınızın güneş ışınlarından ve rüzgardan kaynaklı oluşabilecek yıpranmalarda uzaktan kontrol mekanizması ile olaylara otomatik müdahale imkanı sunar. Pergole sistemlerinin alüminyum metal aksamında renk kısıtlaması yoktur. Titiz ve detaylı dizaynı bir arada bulunduran VPS pergole sistemleri ile uzun yıllar hayatınızı kolaylaştırır.

 
 
0850 420 89 29

Neden Feritoğulları?

Mutlu Müşterilerimiz

Kaliteli Ürünler, Kaliteli İşçilik
Saglam ve Guvenilir firma. Guleryuzlu Çalisanlar
Kaliteli ve Hızlı Servis

Ücretsiz iletişim formu